پروراندن ترکیه زلزله چگونه شهرهای

پروراندن: ترکیه زلزله چگونه شهرهای ظهر امروز اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قرارداد ستاره‌ها به زودی تمدید می‌شود ، غفوری،تیام،جباروف و ابراهیمی تمدید می‌کنند

باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه‌ای خطاب به هوادارانش اعلام کرد که قرارداد ستاره‌های این تیم به زودی تمدید می‌شود.

قرارداد ستاره‌ها به زودی تمدید می‌شود ، غفوری،تیام،جباروف و ابراهیمی تمدید می‌کنند

غفوری،تیام،جباروف و ابراهیمی تمدید می کنند/قرارداد ستاره ها به زودی تمدید می شود

عبارات مهم : استقلال

باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه ای خطاب به هوادارانش اعلام کرد که قرارداد ستاره های این تیم به زودی تمدید می شود.

به گزارش فارس، سایت کلوب استقلال با صدور اطلاعیه ای آخرین اوضاع این کلوب و نحوه قرارداد با بازیکنان را تشریح کرد.در این اطلاعیه آمده است:

طی روزهای اخیر صحبت هایی در خصوص شرکت ایرانسل به عنوان حامی کلوب استقلال در بعضی صفحات اینترنت ایجاد شده است که ارایه توضیحاتی در این خصوص و سایر مسایل کلوب مهم است: کلوب استقلال اعلام می کند شرکت ایرانسل به تمامی تعهدات خود عمل کرده و هیچ بدهی به این کلوب ندارد و بعضی صحبت ها که در خصوص بدقولی حامی مالی استقلال مطرح شده، نادرست هست. کلوب استقلال رضایت و تقدیر کامل از حامی مالی خود را دارد.

تعهداتی که اسپانسر فصل گذشته انجام داده، به طور کامل صرف پرداخت هزینه های جاری باشگاه، حضور در لیگ برتر، لیگ قهرمانان و جام حذفی، دستمزد و حقوق بازیکنان و کادرفنی شده است و رقمی نزدیک به 15 میلیارد تومان نیز جهت بدهی های کلوب هزینه شده است هست. توصیه بعدی آنکه هنوز وقت پرداخت جهت فصل تازه نیز فرا نرسیده و طی چند روز آینده نیز وقت پرداخت اسپانسر جهت فصل تازه فرا می رسد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

درباره بازیکنانی که بحث تمدید قرارداد آنها مطرح است نیز باید توضیحاتی ارائه شود:

مدیرعامل کلوب به صورت مستقیم با این بازیکنان در حال مذاکره است و شایعاتی که در این خصوص مطرح می شود، واقعیت ندارد. هواداران عزیز مطمئن باشند اطلاعات درست و دقیق به صورت رسمی و خیلی سریع از جانب کلوب در اختیار آنها قرار میگیرد.

مشکلی جهت تمدید قرارداد بازیکنانی مانند امید ابراهیمی، وریا غفوری و سرور چباروف وجود ندارد. صحبت های خوبی با غفوری و ابراهیمی انجام شده است و در حال انجام هست. این بازیکنان هم به زودی و با امضای قرارداد به تمرینات اضافه می شوند تا تیم استقلال به صورت کامل و با قدرت تمام تمریناتش را ادامه دهد و آماده مسابقه های شود.تیام نیز یک سال دیگر با کلوب قرارداد دارد و طی روزهای آینده، او هم به تمرینات بازخواهد گشت.

استقلال تا به امروز در نقل و انتقالات عملکرد قابل قبولی داشته و نفرات مورد نظر سرمربی محترم جذب کلوب شده است اند و قراردادهای باقی مانده نیز خیلی سریع امضا می شود. در نیم فصل گذشته نیز چنین شرایطی وجود داشت و شایعات مختلفی مطرح شد ولی در نهایت دیدیم که در آرامش و وقت مناسب با بازیکنان خوبی مانند تیام قرارداد امضا شد که یکی از عالی ترین های لیگ قهرمانان بود. هواداران عزیز استقلال مطمئن باشند اتفاق خوبی که در نیم فصل رخ داد، حالا هم تکرار خواهد شد و در وقت مناسب با ستاره های مورد نظر کلوب تمدید قرارداد خواهد شد.

قرارداد ستاره‌ها به زودی تمدید می‌شود ، غفوری،تیام،جباروف و ابراهیمی تمدید می‌کنند

واژه های کلیدی: استقلال | اطلاعیه | قرارداد | استقلال | بازیکنان | قرارداد بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs