پروراندن ترکیه زلزله چگونه شهرهای

پروراندن: ترکیه زلزله چگونه شهرهای ظهر امروز اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار بین الملل زیر بار تهدید، با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم / وزیر خارجه آلمان

وزیر امور خارجه آلمان با اشاره به سفر آتی مدیر کمیسیون اروپایی به واشنگتن تاکید کرد: قرار نیست هنگامی که تپانچه‌ای روی سینه‌امان هست، مذاکره کنیم. از نظر من ترس

زیر بار تهدید، با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم / وزیر خارجه آلمان

وزیر خارجه آلمان: زیر بار تهدید، با آمریکا مذاکره نمی کنیم

عبارات مهم : آلمان

وزیر امور خارجه آلمان با اشاره به سفر آتی مدیر کمیسیون اروپایی به واشنگتن تاکید کرد: قرار نیست هنگامی که تپانچه ای روی سینه امان هست، مذاکره کنیم. از نظر من ترساندن ما را به یک راه حل جهت حل مناقشه تجاری نزدیک نمی کنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، بیانات هایکو ماس، وزیر امور خارجه آلمان پیش از نشست میان دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا و ژان کلود یونکر، مدیر کمیسیون اروپایی در ۲۵ ژوئیه مطرح شد.

هایکو ماس با اشاره به شدت یافتن مناقشه تجاری میان ایالات متحده و اتحادیه اروپا هشدار داد اروپا مورد ارعاب واشنگتن قرار نمی گیرد و تاکید کرد که خواستار کشف شدن راه حلی جهت این مناقشه از طریق مذاکره است.

زیر بار تهدید، با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم / وزیر خارجه آلمان

او در گفت وگو با تلویزیون دولتی آلمان گفت: سفر یونکر به آمریکا اتفاق خوبی است تا مذاکره صورت بگیرد و به راه حل برسیم ولی قرار نیست هنگامی که تپانچه ای روی سینه امان هست، مذاکره کنیم. از نظر من ترساندن ما را به راه حل نزدیک نمی کنند. ما اروپایی ها باید متحد باشیم… امیدوارم در حل این مساله از طریق سازش موفق شویم ولی نمی توان ما را ترساندن کرد و به آسانی ما را به زانو درآورد.

سسیلیا مالمستروم، کمیسیونر تجاری اتحادیه اروپا گفته است مذاکرات عمدتا روی جلوگیری از وخامت روابط میان واشنگتن و بروکسل متمرکز هست. بیانات هایکو ماس همچنین بازتابی از سخنان وزیر دارایی فرانسه است که تاکید داشت فرانسه و آلمان با واشنگتن راجع به لزوم برداشت نخستین گام در مذاکرات تجاری از طریق از بین بردن تعرفه ها موافق هستند. او در حاشیه نشست وزرای دارایی گروه بیست در بوئنوس آیرس گفت: هنگامی که سلاح به سمت سرمان نشانه رفته هست، حاضر نیستیم مذاکره کنیم.

وزیر امور خارجه آلمان با اشاره به سفر آتی مدیر کمیسیون اروپایی به واشنگتن تاکید کرد: قرار نیست هنگامی که تپانچه‌ای روی سینه‌امان هست، مذاکره کنیم. از نظر من ترس

وزیر خارجه آلمان اخیرا هم به روزنامه فونکه گفته بود اتحادیه اروپا دیگر نمی تواند به ایالات متحده “کاملا تکیه” کند و به منظور “حفظ شراکت با آمریکا باید بار دیگر قواعد آن را تنظیم کند.” او همچنین تاکید کرد: اروپا نباید اجاره بروز اختلاف در داخل خودش را بدهد.

واژه های کلیدی: آلمان | اروپا | مذاکره | آمریکا | واشنگتن | وزیر امور خارجه | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs